Buzlu Marpuç Olmadan Buzlu Nargile Yapımı?

Buzlu Marpuç Olmadan Buzlu Nargile Yapımı?

12 Ağustos 2020

Nargile cafelerde daha önce birçoğunuz buzlu nargile görmüşsünüzdür. Bu marpuç içerisine buz konularak içinden geçen dumanın soğuk gelmesini sağlar ve oldukça ferah ve keyifli bir içim sağlar. Ancak normal şartlarda bu keyfi evde herhangi bir nargile ve marpuçla sağlamanız pek mümkün değil gibi görünsede bunu sağlamanın farklı yöntemleri var.


Bu makalemizde sizlere buzlu marpucumuz olmadan nasıl buzlu nargile yapabileceğimizi anlatacağım. Ferah bir nargile içiminin ilk yöntemi nargile şişesine 6-7 adet buz atarak bir süre bekleyip içebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise nargile şişenize koyduğunuz su ile birlikte nargile içmeden birkaç saat önce buzdolabına koyarak suyun ve şişenin tamamen soğumasını sağlayabilirsiniz. Eğer bunu bir adım daha öteye taşımak isterseniz lüle haricindeki tüm nargile aparatlarınıda buzdolabına atarak buz gibi bir içim elde edebilirsiniz.


Nargile dumanı suyun içerisinden geçeceği için buz gibi suyun içerisinde tamamen soğuyacak ve ferah bir içim sağlamanıza yardımcı olacaktır. Hem görüntü olarak hem de içim kalitesi olarak harika bir deneyim sunar. Soğuk suyun nargile camında buğu oluşturmasıyla mükemmel bir görüntü ortaya çıkar şişe altına koyacağınız ışık ile daha güzel bir görüntü elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.