x

Blog

Neden Oduman Ürünleri?

20 Ekim 2021

Nargile denince kalite, tasarım, verimlilik gibi etkenler akla gelir. Bunların dışında ise kullanıcıların beklentileri taşınabilirlik, kolay temizlenebilirlik ve koku tutmaması gibi değişkenlik gösterebilir.

Nargile Suyu Renklendirici

06 Haziran 2021

Nargile suyu renklendiricisi; nargile de görsellik arayan nargile severlere farklı alternatifler sunmaktadır. Nargile ışığı ile birlikte kullanıldığında çok daha güzel görünür.

En çok sevdiğimiz hazır tütün karışımlarının içinde ne var.

02 Mayıs 2021

Bugün sizler için en çok tercih ettiğimiz hazır karışım nargile tütünlerinden bahsedeceğiz. Birçoğumuzun adını çok kez duyduğu ancak içerisinde neler olduğunu pekte merak etmediği tütün karışımlarından bahsedeceğiz. 

Nargilenin Üretim Aşamaları

04 Nisan 2021

Nargile içebilmek için bir nargile takımına ihtiyacımız vardır. Nargile takımı;nargile camı,ser seti,nargile tepsisi,lüle,marpuç seti gibi malzemelerin birleşmesiyle meydana gelir. Nargile İçerken Yaşadığınız Sorunlara Basit Çözümler

24 Ocak 2021

Nargile içerken yaşadığımız bazı sorunlar vardır ve bu sorunların basit çözümleri vardır. Bu sorunlar; nargilenin yanması, yeterli hava akışının sağlanamaması ve zor çekilmesi, nargile içerken marpuçtan su gelmesi gibi birçok kişinin sıkça yaşadığı sorunlardır.

Oduman'ın Yeni Üyesi Hybrıd Nargile

02 Ocak 2021

Hybrıd nargile tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. Cafelerde de kullanışlı olabileceğini düşündüğümüz nargile altmış iki cm yüksekliğe sahiptir. Gıda ile uyumlu silikon hortumu ve bunun yanında otuz cm uzunluğunda marpuçu bulunmaktadır. 

BUCOCO NARGİLE KÖMÜRÜ

08 Kasım 2020

Bucoco nargile kömürleri hammadde ve üretim aşamaları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Nargile Kömürü Üretim Aşamaları

18 Ekim 2020

Bu yazımızda nargile kömürünün hangi malzemeden ve nasıl yapıldığından bahsedeceğiz.Hindistan cevizi kabuğunu günlük hayatımızda çok fazla duymasakta bir çok alanda kullanılabiliyor. Tekstil, aksesuar, kozmetik, endüstri bunlardan bazıları. 

Küçük Boy Nargile Takımı

19 Eylül 2020

Çantalı küçük boy nargile takımları diğer bir adıyla taşınabilir nargileler hakkında bilgiler.

Nargile Camı Nasıl Yapılır?

16 Eylül 2020

Camın ilk ortaya çıkış tarihi, mısırlılar dönemine 400 bin yıl önceye  kadar dayanmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.