Blog

Oduman Nargile Satış Sitesi Yenilendi

28 Nisan 2020

Oduman Nargile olarak sizler için online satış sitesi olan www.odumantr.com'u yeniledik.

Nargile Hazırlamanın Püf Noktaları

28 Nisan 2020

Oduman olarak sizlere keyifli içim için 10 adımda nargile hazırlamanın püf noktalarından bahsedeceğiz.

Nargile Kurulumu

28 Nisan 2020

Eğer bir Oduman Nargile siparişi verdiyseniz ve nasıl kurulacağı hakkında yeterli bilginiz yoksa aşağıdaki talimatları okuyarak kurulumunuzu tamamlayabilirsiniz.

Nargile Kömürü Hakkında

28 Nisan 2020

Nargile hazırlarken çoğu insan kömür seçimine yeterince özen göstermez. Ancak nargile kömürü içim kalitesini doğrudan etkileyen en önemli hususlardan biridir.

Oduman Travel Nargileler

28 Nisan 2020

Oduman Travel nargileler taşınabilir ve daha küçük boyuta sahip nargilelerdir. Hem kendiniz için hem de nargile içmeyi seven dostlarınıza armağan edebileceğiniz güzel bir hediye olabilir.

Nargile

28 Nisan 2020

Nargile özellikle Osmanlı döneminde yaygın olarak kullanılmaya başlanmış ve günümüze kadar pek fazla değişime uğramadan gelmiştir.

Nargile Tavsiyeleri

28 Nisan 2020

Oduman markasıyla benzersiz tasarımlı nargileler ve nargile aksesuarları üretmeye başladık.Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Nargile Aksesuarları

28 Nisan 2020

Sizler için özenle hazırladığımız nargile takımları yanında nargile aksesuarları da ürettik. Hepsi kendi tasarımımız olup birinci sınıf malzemeden...

Limon İle Nargile Yapımı

28 Nisan 2020

Canlı nargile daha önce ki yazılarımızda da anlattığımız gibi lüle kısmının yerine çeşitli mevsim meyveleri kullanılarak yapılan nargile çeşididir.

Nargilelerimiz ve Diğer Ürünlerimiz Hakkında

28 Nisan 2020

Oduman nargile de birinci sınıf cam kullanıyoruz. Metal olan bütün parçaları paslanmaz çelikten üretiyoruz. Marpuçlarımızı gıda sektöründe kullanılan silikondan üretiyoruz.

1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.