x

Blog

Oduman Travel Nargileler

28 Nisan 2020

Oduman Travel nargileler taşınabilir ve daha küçük boyuta sahip nargilelerdir. Hem kendiniz için hem de nargile içmeyi seven dostlarınıza armağan edebileceğiniz güzel bir hediye olabilir.

Nargile

28 Nisan 2020

Nargile özellikle Osmanlı döneminde yaygın olarak kullanılmaya başlanmış ve günümüze kadar pek fazla değişime uğramadan gelmiştir.

Nargile Tavsiyeleri

28 Nisan 2020

Oduman markasıyla benzersiz tasarımlı nargileler ve nargile aksesuarları üretmeye başladık.Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.

Nargile Aksesuarları

28 Nisan 2020

Sizler için özenle hazırladığımız nargile takımları yanında nargile aksesuarları da ürettik. Hepsi kendi tasarımımız olup birinci sınıf malzemeden...

Limon İle Nargile Yapımı

28 Nisan 2020

Canlı nargile daha önce ki yazılarımızda da anlattığımız gibi lüle kısmının yerine çeşitli mevsim meyveleri kullanılarak yapılan nargile çeşididir.

Nargilelerimiz ve Diğer Ürünlerimiz Hakkında

28 Nisan 2020

Oduman nargile de birinci sınıf cam kullanıyoruz. Metal olan bütün parçaları paslanmaz çelikten üretiyoruz. Marpuçlarımızı gıda sektöründe kullanılan silikondan üretiyoruz.

Nargile İle İlgili Altın Öneriler

28 Nisan 2020

Nargile keyif işidir. Geçmişten günümüze gelen gelenek ve kültür haline dönüşmüştür.Nargile cafelerin de artmasıyla nargile tüketicilerinin sayısı artmıştır.

Nar ile Nargile Yapımı

28 Nisan 2020

Canlı nargile yapımına bu sefer nar ile devam ediyoruz. İlk başta narın altını çok az kesiyoruz. Daha sonra narın kafa kısmından yaklaşık iki parmak kalınlığında kesip çıkarıyoruz.

Süt ve Nescafe ile Nargile Yapımı

28 Nisan 2020

Nargile severler çeşitli tatlar denemeyi sever. Bugün sizelere bambaşka bir tat sunmaya çalışacağız.

Portakallı Nargile Yapımı

28 Nisan 2020

Nargilede yeni lezzetler arayanlar için çeşitli alternatifler vardır. Bunlardan birisi de canlı nargile. Bu nargile günümüzde gittikçe yaygınlaşmaya başlamıştır.

1 2 3 4 5 6 7
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.