Oduman'ın Yeni Üyesi Hybrıd Nargile

Oduman'ın Yeni Üyesi Hybrıd Nargile

02 Ocak 2021

Daha önceki yazılarımızda nargilenin tarihinden uzunca bahsetmiştik. Kısaca bahsetmek gerekirse nargilenin ortaya çıktığı yer olarak Hindistan kabul edilmektedir.Hindistan’da ortaya çıkan nargilenin ilk örnekleri, Hindistan cevizinin içinin çıkarılıp kabuğuna bir kamış sokularak yapılmıştır. Zamanla Hindistan cevizi yerine kabak kullanılmaya başlanmış sonrasında  porselen ve bronz da nargile için elverişli malzemeler haline gelmiştir. Bunları cam, billur, çini hatta gümüş gövdeli nargileler izlemiştir.

 

Nargile geçmişten günümüze kadar değişkenlik göstererek çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır.Hindistan cevizi ile başlayan yolculuğuna cam ile devam etmektedir. 

 

Biz Oduman Ailesi olarak nargileyi tütün içme aracı olmasının yanı sıra görüntüsüyle, kolay içimiyle, taşınabilirliği ile ve birçok özelliğiyle sizlere sunmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda kendimizi geliştirip sizlerin hizmetine yeni ürünler sunuyoruz. 

 

Bunlardan biri de tamamen kendi tasarımımız üretimimiz olan yeni ODUMAN HYBRID NARGİLE.

 

* Hybrıd nargile tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir. 

*Cafelerde de kullanışlı olabileceğini düşündüğümüz nargile altmış iki cm yüksekliğe sahiptir. 

*Gıda ile uyumlu silikon hortumu ve bunun yanında otuz cm uzunluğunda marpuçu bulunmaktadır.  

*Closed Chamber sistemi bulunmaktadır. (Bu sistem duman tahliye performansını artırmaktadır.)Closed Chamber özelliği mevcut olan ürünümüzde duman tahliyesi kolaylıkla yapılabilir ve tahliye edilen duman gövdeden tepsiye doğru yukarı yönlü olarak tahliye edilir.

*Rahat çekimi sayesinde kolay bir içim sağlayarak maksimum keyif sağlar. 

*İki adet orta borusu mevcuttur. Bunlardan birini çıkartarak kısa boylu bir nargile de elde edebilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmıştır. 

*Gövde borusunun ortasında ve marpuçunun ucunda siyah veya gold olarak iki seçenek tercihi bulunmaktadır. Her iki renkte işleme desenli titanyum kaplamadır. 

 

Sizler için en iyisini yapmaya çalışarak nargile içimlerinizi keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Bu doğrultuda Oduman Hybrıd  Nargilemizi denemenizi isteriz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.