Nargile Suyu Renklendirici

Nargile Suyu Renklendirici

06 Haziran 2021

Geçmişten günümüze yalın bir tütün içme aracı olan nargile son yıllarda hem tasarım hem de yardımcı ürünleri ile geleneksel görüntüsünün üzerine çok şey koymuştur. Nargileler sohbet ortamlarının bir parçasıdır. Bu nedenle güzel bir görüntüye sahip olması da en az tadı kadar önemlidir.

Nargile suyu renklendiricisi; nargile de görsellik arayan nargile severlere farklı alternatifler sunmaktadır. Nargile ışığı ile birlikte kullanıldığında çok daha güzel görünür.

Nargile severler, nargile tadı, kokusu kadar en az görüntüsüne de önem vermektedirler. Güzel bir nargile görüntüsü nargile keyfi için çarpan etkisi yaratır. İşte bu nedenle birçok nargile aksesuarı bulunmaktadır. Bu aksesuarların bir bölümü nargile içimini veya hazırlamayı kolaylaştırmakla iglili olsa da bazıları ise sadece görsel amaçlıdır. Güzel bir görsel ise nargile hazzını arttırır.

Son yıllarda çokça karşılaşmaya başladığımız ilginç nargile aksesuarlarından biridir nargile suyu renklendiricisi. Bu renklendirici gıda uyumlu nargile suyu renklendirici tozdur. Renkler genellikle simli parlak renklerden oluşmaktadır. Suya karıştırıldığında parlak renkli ve ışıldayan bir suya dönüşür. Her nargile çekişinizde hareket eden su ilginç bir görüntü oluşturmaktadır. 

Kullanımı oldukça basit olan bu toz büyük nargile şişeleri için ortalama bir çay kaşığı iken küçük nargilelerde yaklaşık yarım çay kaşığı kadar atmanız yeterli olacaktır. Bu parlak toz ve simler nargile çekimi sırasında hortuma gelmez ve sizi rahatsız etmez. Birçok insanın bu konuda ilk aklına gelen ise "Nargile tadını bozar mı?" sorusuna cevap vermek gerekirse; nargile tadında yada kokusunda hiçbir değişikliğe neden olmaz. Bu tozlar tatsız ve kokusuzdur sadece görsel amaçlıdır.

Farklı nargile suyu renkleri için diğer makalelerimize gözatabilirsiniz. Ayrıca nargile konusunda yayımladığımız onlarca makaleden nargile konusunda kafanıza takılanların yanıtını bulabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.