En çok sevdiğimiz hazır tütün karışımlarının içinde ne var.

En çok sevdiğimiz hazır tütün karışımlarının içinde ne var.

02 Mayıs 2021

Bugün sizler için en çok tercih ettiğimiz hazır karışım nargile tütünlerinden bahsedeceğiz. Birçoğumuzun adını çok kez duyduğu ancak içerisinde neler olduğunu pekte merak etmediği tütün karışımlarından bahsedeceğiz. 

 

Hepimizin en sevdiği tütünler arasında yer alan tütünleri aşağıda sırasıyla içerdiği aromalarla birlikte anlatacağız.

Adalya - Love66

İçeriğinde Karpuz, Tutku Meyvesi, Çiçekler, Kavun, Çilek ve Mentol aromaları mevcut. Tütünü kokladığınızda yada içtiğinizde hoş bir tadı var ancak içeriğini doğrudan kestirmek biraz zor. Bu tatlar doğru oranlarla kullanılarak oldukça uyumlu hale getirilmiş ve mükemmel bir karışım elde edilmiştir. 

 

İçeriği her ne kadar firma tarafından açıklanmıyor olsa da konunun tutkunları uzun araştırmalar sonucu içeriği konusunda bir karara varmışlar.

 

İçtiğimizde tadı neye benziyor diye soracak olursanız karpuz, çilek ve naneli sakız tatlarını belirgin olarak almaktayız. 

 

Adalya - Lady Killer

Genel olarak Love66’ya çok benzeyen bir tütündür. İçeriği neredeyse aynıdır ancak Lady Killer’ın içeriği şu şekildedir; Mango, kavun, çilek, mentol Mango, melon, strawberry, menthol aromaları mevcuttur.  Lady Killer, Adalya'nın favori karışımlarından bir tanesidir.

 

Adalya - Mango Tango

Yine bir Adalya tütünü olan Mango Tango karışımı içeriği; mango, tutku meyve( çarkıfelek meyvesi) ,mentol bulunmaktadır. 

 

Jibiar - Dejavu

Dejavuyu içtiğimizde ilk aldığımız tat vanilya ve kavun tatları ön planda gibi. Jibiar – Dejavu kombinasyonu içeriğinde; Kavun, Karpuz, Vanilya ve Nane mevcut.

Jibiar - Amor Mio

Amor Mio’yu içtiğimizde gerçekten iyi bir tütün içtiğinizi doğrudan anlıyorsunuz. Jibiar – Amor Mio kombinasyonu içeriğinde; Muz, Ananas ve Nane mevcut. Karışım yapmadan tek başına içebileceğiniz tatlı tadı olan bir tütündür.

 

Ona - Momento

Ona – Momento kombinasyonu içeriğinde; LYCHEE, KARPUZ, ÇİLEK, KARAMBOLA, BERGAMOT, MENTOL mevcut. Fresh bir tütündür. Fresh tatları seviyorsanız kesinlikle önerebileceğimiz bir tat.

Tumbaki - Double Apple

Tumbaki – Double Apple içeriği; Kırmızı Elma ve Yeşil Elma. Türkiye’de genel de çift elma tütünlerine anason denir. Sebebi koku ve tat olarak anasonu andırmasından dolayıdır. Geneli anason içermez ancak anason içeren tütünler de mevcuttur.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.