Küçük Nargile Performans Verir mi?

Küçük Nargile Performans Verir mi?

28 Nisan 2020
Nargilelerde en önemli hususlardan biri de boyuttur. Boyut duman performansı bakımından farklılık göstermesine neden olabilir. Ancak iyi tasarlanmış bir nargile için bu bilgi geçerli değildir. Bu genel kabul görmüş bilgi kısmen doğrudur ancak her küçük nargile daha az duman verecektir şeklinde bir genelleme yapılamaz. 
Geleneksel nargile takımları genellikle daha büyük bir şişe, daha uzun ser ve daha büyük bir tepsiye sahiptir. Günümüzde ise modern nargile takımları olarak adlandırılan günümüz nargileleri genellikle daha şık ve daha modern bir görünüme sahiptir. Bu şık görünümün altında daha zarif bir dış gövde ve günümüz teknolojisinin çizgilerini taşımaktadır.
İyi tasarlanmış bir nargile takımının boyutu önemsizdir. Yani küçükte olsa bol duman alabilirsiniz. Bu nedenle nargilede boyuttan önce kendi ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir nargile seçmeye özen gösterin. Yani eğer çok seyahate çıkıyorsanız ve sizin için taşınabilirlik ön planda ise mutlaka çantalı küçük bir nargile takımı tercih ediniz.
Cafelerde genellikle büyük nargile takımları tercih edilir. Bunun en önemli nedeni geleneksel nargile takımları daha ekonomiktir. Bunun yanında cafelerde genellikle kalabalık ve uzun süreli içimler tercih edilir bu nedenle büyük nargile takımları ve büyük lüleler tercih edilir. Evinizde kullanacağınız nargile takımlarında küçük lüleler kullanarak daha az tütünle 1 buçuk 2 saatlik içim yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.