x
Nargile İmalatı

Nargile İmalatı

28 Nisan 2020
Biz Uğur Makine İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Oduman markası altında tüm ürünlerimizi kendi bünyemizde üretmekteyiz. Yaklaşık 4 yılı aşkın süredir nargile tasarım, üretim ve pazarlamasını yapmaktayız. Bizi farklı kılan en büyük özellik ise ürün tasarım ve kalitelerimizdir. 
2014 yılından buyana firmamız bünyesinde satılan tüm ürünlerin tasarım, üretim ve kalite kontrol aşamaları kendi üretimhanemizde yapılmaktadır.  Tasarım ile başlayan bir ürünün oluşum süreci kendi mühendislerimiz tarafından ofislerimizde çizilmekte prototipler üretilmekte ve testler yapılmaktadır. Ürettiğimiz tüm ürünler belli standartlarda ve olan ve kalite testlerine tabi olan ürünlerdir. Firmamız bünyesinde gerekli kalite testleri sonucunda ürünler seri üretime geçmektedir.
Kalite
Biz Oduman markası olarak nargile camlarını 1. sınıf el yapımı züccaciye camından üretmekteyiz. Bunun yanında nargilede bulunan metal parçaların tamamı paslanmaz çelikten üretilmektedir. Marpuçlar ise gıda sektöründe kullanılan silikondan üretilmektedir.
Ürün Yelpazesi
Oduman olarak sadece nargile üretmeyip nargile malzemelerini de üretmekteyiz. Ürettiğimiz ve pazarladığımız ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz; nargile, marpuç, sipsi, közlük, lüle, yedek cam, tepsi, difüzör, led ışık, nargile çantası, marpuç askısı gibi birçok ürünü Oduman'da bulabilirsiniz.
Pazarlama ve Satış
Genellikle Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine ürünler göndermekteyiz. Avrupa'da ki Distribütörlerimiz aracılığıyla satış yapmaktayız. Yurtiçinde ise internet sitemiz üzerinden satış yapmaktayız.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.