Nargile Tavsiyeleri

Nargile Tavsiyeleri

28 Nisan 2020

Oduman markasıyla benzersiz tasarımlı nargileler ve nargile aksesuarları üretmeye başladık.Önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.Bu yüzden nargile üretimlerimizde birinci sınıf züccaciye camı bulunur. Metal olan malzemeler  paslanmaz çeliktir. Marpuçlar ise gıda sektöründe kullanılan silikondan üretmiştir. 

Herkese hitap eden çeşitli nargilelerimiz mevcuttur. Bunlardan bazıları şu şekildedir. 

Monster Nargile

Birinci kalite züccaciye camı, paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Yüksek duman performansına sahiptir. Dört noktadan çıkışlı özel tahliye sistemi mevcuttur. Seyehatlerinizde kolayca taşıyabilmeniz için taşıma çantası ve omuz askısı mevcuttur. Eloksal kaplı uzun ömürlü alüminyum marpuç ucu mevcuttur.Ayrıca bir buçuk metre uzunluğunda gıda sektöründe kullanılan silikon hortum bulunmaktadır. Ürünümüz hem küçük hem taşınabilir hem de yüksek duman performansıyla sizi memnun edecek bir üründür.

N4 Midi Nargile

İki marpuç ile kullanılabilir özelliktedir. Duman tahliye ventili bulunmaktadır. Suya karşı dayanıklı, kir tutmayan, darbelerden koruyucu özellikte taşıma çantası bulunmaktadır. El yapımı camdan üretilmiştir. Siyah aliminyum marpucu dışında tüm malzemeler paslanmaz çelik malzemeden ürerilmiştir.Genişlik 16 cm, yükseklik 22 cmdir. 

Gusto-35 Nargile

Gusto-35 nargile iki marpuç ile kullanılan özelliktedir. İnox yüzeyli nargiledir. Marpuç girişi contasız hassas sistemlidir. Closed Chamber sistemi vardır.Bu sistem sayesinde duman tahliye performansı artmaktadır.Duman tahliye ventili bulunmaktadır. Genişlik 16 cm, yükseklik 37 cmdir.

Tarantula Nargile

Örümcek ayakları şeklinde standı mevcuttur. Üzerindeki yuvarlak camı örümcek kafası formundadır. Farklı ve değişik bir tasarıma sahiptir. Tüm nargilelerimizde olduğu gibi paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Genişlik 37 cm, uzunluk 24 cmdir. 

Voyage Nargile

Yuvarlak formlu nargile camına sahiptir. Seyahatlerinizde çantanıza aracınıza kolayca yer bulabilecek pratik bir nargiledir. Suya dayanıklı kir tutmayan çantası sayesinde kolayca istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. İki marpuç kullanılma özelliği sayesinde arkadaşlarınızla rahatça nargile keyfi yapabilirsiniz.Küçük ve pratik bir tasarıma sahiptir. Genişlik 14 cm, yükseklik 18 cmdir.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.