Oduman Nargile Satış Sitesi Yenilendi

Oduman Nargile Satış Sitesi Yenilendi

28 Nisan 2020
Oduman Nargile olarak sizler için online nargile satış sitesi olan www.odumantr.com'u yeniledik. Artık internet üzerinden nargile satın almak Oduman güvencesiyle çok daha kolay ve güvenli. İnternet sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünler kısa süre içerisinde kargolanarak adresinize ulaştırılır. Bu site sayesinde sizi tek tıkla ürünlerimizle buluşturduk. Sadece Türkiye sınırları içinde hizmet vermekte olan OdumanTr.com hem kolay kullanılabilir olması hemde güvenli ödeme sistemine sahip olması nedeniyle ülkemizin her yerinden gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.
 
Siparişiniz ekibimiz tarafından incelenerek kısa süre içerisinde onaylanır. Ürününüz anlaşmalı kargolarımız aracılığıyla sitemizde belirtilen süreçler içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş sonrası gönderim süreçlerini sitemizde bulunan kargo takibi bölümünden kargo numaranız ile takip edebilirsiniz.

Ürünlerimiz kendi üretimimiz olmakla birlikte genellikle taşınabilir nargile, döküm nargile, çelik nargile, cam nargile, ışıklı nargile takımları tasarlamaktayız. Oduman ürünleri nargile içmeyi seven arkadaşlarınıza alabileceğiniz güzel bir hediye olabilir. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.