x
Oduman Travel Nargileler

Oduman Travel Nargileler

28 Nisan 2020
Oduman Travel nargileler taşınabilir ve daha küçük boyuta sahip nargilelerdir. Hem kendiniz için hem de nargile içmeyi seven dostlarınıza armağan edebileceğiniz güzel bir hediye olabilir. Travel nargilelere çantalı nargile de denebilir. Sehayatlerinizde kolaylıkla yanınızda taşıyabileceğiniz az yer kaplayan modellerdir. Modern nargileler arasında çokça tercih edilen travel nargileler hem evde, cafelerde, tatilde, piknikte kullanım için uygundur. Diğer nargilelerden en büyük farklılıkları küçük boyuta sahip olmaları ve çantaları sayesinde kolayca taşınabilmesidir. Ancak boyutlarının küçük olması sizi yanıltmasın oldukça iyi duman verirler. Bu nargilelerin kendilerine özel çantaları vardır. Bu çanta desenleri ve nargileye göre tipleri farklılık gösterebilir. 
Çantası sayesinde şık ve modern görünen taşınabilir nargileleri evinizdede kolayca saklayabilirsiniz. Kolayca sökülüp takılabilen parçaları sayesinde kolayca kurup parçalayabilirsiniz. Tüm parçaları çantasına kolaylıkla sığabilmektedir. Sökülüp takılan tüm parçalarına çantası sayesinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca diğer nargilelerden teknik olarak hiçbir farkı yoktur yapı itibari ile birebir aynıdır.
Çantalı nargilelerimiz arasında öne çıkan modeller Oduman N2 Travel Nargile ve Oduman Smoke Tank'dır. Bu nargile modellerini satın aldığınızda çantası ile birlikte gelir. 
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.